Pokonani, gdy tylko weszli do walki w RiyadziePaquito Navarro i Sanyo Gutiérrez spotkali się ponownie w poniedziałek w Doha na swoim drugim oficjalnym meczu.

Ci, którzy tworzą 4. miejsce na pierwszego Majora w 2024 r., przybyli dziś z niewielką presją. Rzeczywiście, dwaj mężczyźni, którzy wyraźnie rozczarowali Arabię ​​Saudyjską, bardzo potrzebowali zwycięstwa, aby odzyskać pewność siebie.

Paquito i Sanyo, będący byłymi numerami 1 na świecie, wywołali reakcję publiczności, której oczekiwali: zwycięstwo 6/2 6/2 w zaledwie 52 minuty z kwalifikantami Iriartem i Cordobą, co pozwoliło podopiecznym Ramiro Choyi zakwalifikować się na ósme miejsce.

Jutro to właśnie przeciwko zwycięzcom meczu pomiędzy Juanlu Esbri i Javi Rico, ich oprawcami z Riyadu oraz Javim Garcią i Javim Barahoną Gutiérrez i Navarro będą starali się zapewnić sobie pierwszy kwartał 2024 roku. Wyobrażamy sobie, że jako prawdziwi konkurenci będą są, byliby bardzo szczęśliwi, gdyby mogli zemścić się na Esbri / Rico!

Aby śledzić zakończenie meczów w ten poniedziałek, poniżej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !