W ten poniedziałek nie było cudu dla Jessiki Ginier i Alix Collombon. Gemma Triay i Claudia Fernandez, które rozegrały razem swój pierwszy oficjalny mecz, wykazały już świetną więź.

Trzeba było więcej od ostatnich przedstawicieli Francji, którzy nadal ubiegali się o tytuł Katar aby zrobić dziś niespodziankę. Tak jak obiecali w przedmeczowym wywiadzieW ten poniedziałek Alix i Jessica dały z siebie wszystko na centralnym torze Doha Major, ale to nie wystarczyło.

Rzeczywiście, naprzeciwko Collombona i Giniera stanęła Gemma Triay, zawodniczka, której nie trzeba przedstawiać, oraz młoda Claudia Fernandez, która obiecywała świetlaną przyszłość. Duet, który wykazał się realizmem, zamieniając pięć z sześciu break pointów i który opuścił tylko dwa mecze w drodze do pierwszego. Z 31 niewymuszonymi błędami w porównaniu do 10 w przypadku przeciwników, Lyonnaises nie mogli osiągnąć nic lepszego niż porażka 6/2 6/0 w XNUMX rundzie.

Dzięki temu sukcesowi Gemma i Claudia spokojnie rozpoczynają swoją przygodę. Jutro spotkają się z kolejną nową parą, Rufo / Martinez (11), którzy również nie drżeli w starciu z Soriano / Mesa (6/0 6/2).

Aby śledzić pozostałe mecze w Katarze:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !