Zaangażowanych było sześciu Francuzówjuż w najbliższą sobotę w pierwszej rundzie kwalifikacji do im Premier Padel Rijad P1. Pomiędzy nimi, 3 udało się zakwalifikować w drugiej rundzie przedpremierowej.

Na spotkaniu francusko-francuskimInter Max Moreau / Johan Bergeron twarz Jerome Inzerillo i jego hiszpański partner Martinez Sanchis. Przewaga dla w 100% francuskiego duetu, który potrzebował zaledwie godziny, aby pokonać swoich przeciwników. Zwycięstwo 6/4 6/1.

W drugiej rundzie kwalifikacji Jo i Max będą mieli trudności zmierzeniem się z rozstawionym z numerem 8, Solbesem/Marti.

To już koniec Instrukcja Vives et Jérémy Scatena. Francuzi nie byli w stanie nic zrobić przeciwko braciom Mendez, którzy w tych previach zajęli 1. miejsce. Ciężka porażka w 41 minut, 6/1 6/2.

Ostatni Francuz na torze w Riyadzie, Thomas Leygue zakończył ten dzień turnieju. Francuski numer 1 i jego partner Ferran Insa byli przeciwni hiszpańskiej parze Icardo / Fuster. Pierwszy set tego meczu był zacięty, ale ostatecznie wygrał para francusko-hiszpańska. Ostatecznie drugi set łatwo obrócił się na korzyść pary Leygue/Insa. Zwycięstwo 7/6(5) 6/4.

Zasłużony odpoczynek dla dwójki zawodników, którzy wcześniej będą musieli zregenerować siły wielki szok kto na nich jutro czeka. Rzeczywiście, jeśli respektuje się logikę, Thomas i Ferran powinni grać przeciwko drugiemu rozstawieniu w rundach wstępnych, Sager/Oria.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.