Podczas gdy rundy kwalifikacyjne w Riyadzie trwają pełną parą, właśnie ogłoszono losowanie finałowe mężczyzn i kobiet, odsłonięcie pierwszych plakatów !

U mężczyzn 16 nasion wejdzie dopiero do drugiej tury. Jak ogłosiliśmy, rozstawieniem numer 1 będzie para Lebron / Galan. Arturo Coello i Agustin Tapia rozstawią się z numerem 2. Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno zajmą miejsce na podium jako rozstawieni z numerem 3.

Podczas 32. finału będziemy mogli zobaczyć ewolucję zupełnie nowych par, m.in Chingotto/Gonzalez, Yanguas/Garrido, Belasteguin/Capra i oczywiście, Navarro/Gutierreza.

Należy jednak zwrócić uwagę na nieobecność Tino Libaaka i Leo Augsburgera, z pierwszej rundy previi. Obaj Argentyńczycy zostali wyeliminowani przez parę Huete/Garcia i zanotowali znacznie słabszy występ…

U kobiet tak ostatni taniec Gemmy Triay i Marty Ortegi, co także doprowadziło do ostatniego turnieju kilku par. Żadna para nie zostanie zwolniona z pierwszej rundy, ponieważ powrócą wszystkie drużyny od 32.

Należy pamiętać, że jeśli hierarchia będzie zachowana, powinniśmy przeżyć duży szok już od półfinału, możliwym spotkaniem Ortega/Triay kontra Gonzalez/Brea, na dole tabeli. Na górze powinniśmy otrzymać a Josemaria/Sanchez kontra Salazar/Icardo.

Jeśli chodzi o jedyną Francuzkę rywalizującą przy stole finałowym, Alix Collombon i jego partner Amandę Girdo zmierzą się z Ariadną Cañellas (55) i Teresą Navarro (36)! Mecz, który zapowiada się na zacięty, bo obie pary są sklasyfikowane 22 et 23 w tym turnieju.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.