Są to nietypowe ćwierćfinały, które zostaną rozegrane w najbliższy czwartek w Riyadzie, ponieważ w sumie sześciu rozstawionych zawodników (łącznie kobiet i mężczyzn) wzięło już udział w wznowionym turnieju.

Szczególne warunki zewnętrzne, gracze, którzy być może nie są jeszcze w szczytowej formie, a co za tym idzie, mamy wiele niespodzianek. Jeśli wielkie nazwiska utrzymają swoje miejsce, sprawy utkną wśród dżentelmenów.

Rzeczywiście ćwierćfinały mężczyzn zostaną rozegrane bez par 4 (Paquito / Sanyo), 5 (Chingotto / Gonzalez), 6 (Bela / Capra), 7 (Tello / A.Ruiz) i 8 (Bergamini / V.Ruiz) ! W szczególności będziemy uprawnieni do pojedynku Esbri / Rico vs Oria / Sager (Q), którego nie da się przewidzieć na początku turnieju. Najbardziej atrakcyjnym meczem na papierze jest z pewnością mecz pomiędzy Stupą i Di Nenno (3) oraz Yanguasem i Garrido (10), którzy wywarli wczoraj dobre wrażenie w meczu przeciwko swoim byłym kolegom z drużyny.

W przypadku dziewcząt jesteśmy świadkami zupełnie innej rywalizacji, ponieważ dzisiaj w ćwierćfinale znajdzie się pierwsze siedem par. W czołówce rozstawionych brakuje jedynie nowej pary Iglesias/Las Heras. Sewilla i jej partnerka, która wraca po poważnej kontuzji, zostały wczoraj całkowicie zdominowane przez weterankę Carolina Navarro i potężną leworęczną Marinę Guinart.

Szczególnie kuszące zapowiada się spotkanie przyszłych byłych partnerów Martity i Gemmy oraz odtworzonej pary Jensen / Castello, podobnie jak spotkanie byłych partnerów: Araujo / Riera vs Salazar / Icardo!

Dzisiejszy program:

Niestety dla francuskich kibiców dzisiejsze mecze nie będą transmitowane na żywo z Francji, Canal Plus rozpoczyna sezon w najbliższy wtorek, a kanał YouTube Premier Padel utknąć we Francji.

Dla innych przejdź do Red Bull TV !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !