Za nami pierwszy turniej w sezonie Premier Padel jest coraz bliżej wydania werdyktu w związku z półfinałami rozgrywanymi w najbliższy piątek.

Dzień rozpocznie się o 13:100 czasu francuskiego od XNUMX% spotkania Bullpadel. Z jednej strony znajdziemy Delfi Brea i Bea Gonzalez, które wciąż są w świetnej formie, a z drugiej wersję 2.0 pary Castello/Jensen. Po wczorajszym zmiażdżeniu Martity i Gemmy, w najbliższy piątek Jessica i Claudia chcą jeszcze więcej. Czy uda im się wstrząsnąć tymi, którzy w tej chwili wydają się być jedynymi prawdziwymi rywalami Josemarii i Sancheza?

Za nami dalszy ciąg pierwszego półfinału mężczyzn, bezprecedensowego spotkania pomiędzy tymi, którzy zdominowali sezon 2023, Arturo Coello i Agustinem Tapią, a parą, która nigdy nie przestaje zaskakiwać w Riyadzie: Oria / Sager. Czy gracze z kwalifikacji mogą martwić się o 2. miejsce?

Po przerwie (lub nie) spotykamy się ponownie o 17:00 na drugim półfinale kobiet. Wygląda na to, że Alejandra Salazar i Tamara Icardo, bezkompromisowe wobec swoich byłych partnerów Riery i Araujo, wczoraj w Riyadzie odzyskały sensację po delikatnym początku zawodów. Wystarczająco, aby sprawić niespodziankę graczom z numerem 1, którzy wciąż nie stracili ani jednego seta?

Dzień zakończy się starciem, na które wszyscy czekają: tym pomiędzy obecnymi numerami 1 i numerami 3. Po wygraniu pierwszego testu z Nieto/Sanzem, Lebron i Galan nie pozostawili wczoraj żadnych szans Campagnolo i Gutiérrezowi. Ze swojej strony Stupa i Di Nenno całkowicie ugasili Yanguasa i Garrido. Biorąc pod uwagę stan formy obu duetów, w piątkowy wieczór powinniśmy spodziewać się naprawdę dużej walki!

Dzisiejszy program:

Dobra wiadomość jest taka, że ​​mecze są transmitowane na YouTube we Francji! Spotkanie ICI !

W przypadku innych krajów dzieje się to dalej Red Bull TV !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !