Jednak Tamara Icardo i Alejandra Salazar, które miały już ugruntowaną pozycję podczas Pucharu Hexagon, w swoim debiucie na stadionie były zmuszone do rozegrania trzech setów. Rijad. Sytuacja, której z pewnością się nie spodziewali.

Po dość łatwym zwycięstwie w pierwszej rundzie z Martinezem (45) / Ruizem Soto (44), czwarty rozstawiony z grupy Premier Padel Riyadh P1 całkowicie zwyciężył w drugim akcie. Set wygrany 6/2 przez outsiderów, którzy zaczęli wierzyć w pierwszy duży turniej w sezonie.

Ale na nieszczęście dla nich Hiszpanie szybko odzyskali siły i wrzucili na wyższy bieg. Icardo i Salazar wygrali 6/3 2/6 6/1 w prawie dwie godziny i zakwalifikowali się do pozostałych wydarzeń. W kolejnej rundzie spotkają się ze zwycięzcami meczu, w którym aktualnie rywalizują Caldera/Nogueira z Barrerą/Caparros.

Aby śledzić poniedziałkowe mecze w Arabii Saudyjskiej:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !