Choć dla pań eliminacje jeszcze się nie zakończyły, już w poniedziałek w Riyadzie rozpoczynają się mecze pierwszej rundy losowania głównego.

Przejdźmy do 32. finału pierwszego turnieju sezonu 2024, czyli Premier Padel Rijad P1. W programie kilka bardzo dobrych spotkań, z wejściem do biegania par na bardzo wysokim poziomie, takich jak Araujo / Riera (TS5) czy Castello / Jensen (TS6) wśród pań. Claudia i Jessica, które w tym sezonie znów są razem, mają trudną pierwszą rundę, gdy muszą zmierzyć się z młodym Ustero i Alonso.

Po stronie francuskiej będziemy oczywiście śledzić początki jedyna Francuzka nadal startująca w Arabii Saudyjskiej, Alix Collombon. Lyonnaise, kojarzony z tej okazji z Amandą Girdo, skrzyżuje miecze z Ariadną Cañellas i Teresą Navarro. Spotkanie po meczu o godzinie 11:00 (09:00 we Francji) na torze 3.

Program dnia

Śledzić mecze

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !