Ostatnie nadzieje Francuzów w Riyadzie zgasły dziś po południu, po szybkiej eliminacji Maxime Moreau, Johan Bergeron et Thomas Leygue. Trzy trójkolorowe drużyny były ostatnią szansą na to, aby w finałowym losowaniu mężczyzn znalazł się Francuz.

Max Moreau i Jo Bergeron, zmarnowane szanse

Niektórzy żałują, mimo wszystko, dla Maxime Moreau et Johan Bergeron na koniec tego spotkania. Choć obaj Francuzi przegrali 7/5 6/2, w pierwszym secie były okazje do wykorzystania. Rzeczywiście, para Bergeron/Moreau prowadziła 4/1 na tablicy ogłoszeń.

Niestety, para Solbes/Marti (TS8) nadal miała zastrzeżenia. Hiszpanie wybijają się na przerwę i wróć, aby zdobyć punkty. w czas pieniędzy tej pierwszej rundy, przewaga dla ósmego rozstawionego, 7/5.

W dobrej formie, hiszpański tandem surfuje po zwycięstwie w pierwszej rundzie objąć prowadzenie w drugim secie i zapewnić sobie miejsce w losowaniu finałowym. Czas "analizować nasze błędy” dla Maxime’a i Johana. Wygaśnięcie: major Kataru w przyszłym tygodniu.

Thomas Leygue nie będzie miał więcej szczęścia

Podobnie jak Max Moreau i Johan Bergeron, Thomas Leygue et Ferran Insa pod koniec tego spotkania mogę trochę żałować. Podobnie jak jego rodacy, Thomas Leygue i jego partner dostali przełamanie już w pierwszej rundzie.

Wychodząc im naprzeciw, nasiono 2 Sager/Oria pragnął uhonorować swoją rangę, a przede wszystkim wziąć udział w finałowym losowaniu turnieju.

Pokonaj 4/6 2/6 dla francuskiego numeru 1.

W losowaniu finałowym mężczyzn nie będzie zatem Francuza. Z drugiej strony oczy wszystkich będą zwrócone na francuski numer 1, Alix Collombon, którzy wyjdą na tor już w najbliższy poniedziałek, 26 lutego, w trzeciej zmianie o poranku!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.