Wreszcie ! Po ponad dwóch miesiącach przerwy będziemy mogli zobaczyć największe gwiazdy światowej sceny padel w pracy na oficjalnym turnieju.

Rzeczywiście, to właśnie w ten wtorek jest zapiekanka padel świat powraca w wielkim stylu Premier Padel Rijad P1. Będziemy śledzić w szczególności Arturo Coello i Agustina Tapię, którzy wystartują z Pablo Cardoną i Javim Ruizem, a więc parą, która zawsze wydaje się trudniejsza. Rzeczywiście, po wykazaniu się niezwykłą odpornością podczas UPT w La Coruña, Hiszpanie, wciąż niepokonani w 2024 r., wczoraj wygrali kolejną wielką walkę (6/3 6/7 7/6 z braćmi Meléndez). Nie jest zatem najłatwiejszym losowaniem powrotu do rywalizacji drugiej drużyny.

Wśród mężczyzn naszą uwagę szczególnie przyciąga inny mecz: Paquito i Sanyo w wersji 2.0 rozpoczynają się od Javiego Rico i Juanlu Esbri, którzy po rozczarowaniu w Galicji wczoraj zgasili „niespodziewaną parę previas”, Garcia / Huete.

Generalnie wszędzie znajdziemy interesujące mecze: Zapata / Goenaga kontra Gil Moyano, Nieto / Sanz kontra Lamperti / Jimenez, Yanguas / Garrido kontra Barahona / Garcia…

Wśród dziewcząt szczególnie będziemy śledzić świetny debiut pary Las Heras/Iglesias. Czy Barbara, wracając po poważnej kontuzji kolana, już w najbliższy wtorek będzie gotowa na 100%?

Potężna perspektywa, jak pokazuje poniższy program:

Aby śledzić mecze na żywo, kliknij poniższe linki

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !