Dochodzimy do sedna sprawy po stronie Riyadu wraz z rozpoczęciem 1/2 finału w środę rano. Jeśli wczoraj mogliśmy cieszyć się z sensacji, w Arabii Saudyjskiej nadal liczą się główni faworyci, a dziś będziemy mogli zobaczyć głowy z numerami 3, XNUMX i XNUMX w pracy, zarówno wśród mężczyzn, jak i kobiet. Ale to nie wszystko, wiele starć zapowiada się na niezdecydowanie w saudyjskim upale.

Wśród najciekawszych plakatów dnia przychodzą nam na myśl:

  • Osoro / Virseda vs Llaguno / Sainz: czy ta para, ledwo uformowana, ale która rozdzieli się na koniec turnieju, może narzucić swój status rozstawionej 7 przeciwko dwóm najbardziej doświadczonym graczom w lidze?
  • Bergamini / Ruiz kontra Campagnolo / Gutiérrez: który z dwóch byłych brazylijskich kolegów z drużyny wygra prawą przekątną?
  • Patiniotis / Dominguez vs Arroyo / Alonso: czy napastnicy Bela / Capra mogą potwierdzić walkę z jedną z najbardziej obiecujących par na początek sezonu?
  • Lebron / Galan vs Sanz / Nieto: już pierwszy test na liczby w rankingu FIP!
  • Yanguas / Garrido kontra Chingotto / Gonzalez: starcie byłych kolegów z drużyny!
  • ...

Rozumiesz, że spodziewamy się wielkiego dnia padel 28 lutego. Czy nadal będziemy mieć prawo do niespodzianek ? Najlepszym sposobem, aby się o tym przekonać, jest śledzenie meczów na żywo! Oto program dnia:

Poniżej linki do śledzenia spotkań na żywo:

Ścieżka centralna

Ścieżka 1

Ścieżka 2

Ścieżka 3

[Aktualizacja: mecze toru centralnego i toru 1 nie są transmitowane we Francji]

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !