To wyraźnie ta para uczuć Premier Padel Rijad P1. Salva Oria i Ignacio Sager z kwalifikacji zagrają jutro w półfinale turnieju im Premier Padel Rijad P1.

Następnie po wyeliminowaniu Leala/Diestro Tello/Ruizoutsiderzy zrobili to samo przeciwko Rico / Esbri, parze, która mimo to wywarła duże wrażenie niespodziewanym zwycięstwem z Navarro / Sanyo na ósmym miejscu i przekonującym sukcesem wczoraj przeciwko Zapata / Goenaga.

Jednak w tym meczu pomiędzy parami, którego nie spodziewaliśmy się na tym poziomie, zwyciężyli ci, którzy ostatecznie mieli najmniej do stracenia. Dzięki zwycięstwu 6/4 6/4 w zaledwie 1 godzinę i 12 minut Salva i Nachi kwalifikują się do pierwszego wspólnego półfinału.

Jutro przeciwko Arturo Coello i Agustinowi Tapii, którzy nie drżeli przeciwko Arroyo / Alonso (6/3 6/4 w 1 godzinę), Sager i Oria spróbują przedłużyć ten sen na jawie. Czy uda im się dokonać czegoś, co byłoby jednym z największych wyczynów w historii naszego sportu?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !