Nowy piorun w Arabii Saudyjskiej! Już mamy niespodziankę podczas runda XNUMX du Premier Padel Riyad P1 dopiero się rozpoczął.

Pierwszy mecz dnia na torze 1 i pierwsza sensacja po wyeliminowaniu 7-osobowej drużyny Alexa Ruiza i Juana Tello.

Dręczycielami tej pary są nie kto inny jak Nachi Sager i Salva Oria, dwójka zawodników, którzy startowali w previach! Po wczorajszym złamaniu Leala i Diestro, para z kwalifikacji zrobiła to samo w środę przeciwko Tello / Ruizowi.

Faworyci rozpoczęli jednak całkiem nieźle, wyrywając pierwszego seta w tie-breaku. Drugi akt również był decydującą rozgrywką dla saudyjskiej publiczności, ale tym razem zdecydowali się na nią osoby z zewnątrz. Całkowicie przygnębieni po tym, jak stracili świetną okazję na zwycięstwo w prostych setach, „El Gato” i „Kapitan Ameryka” całkowicie się załamali, tracąc 6/0 na koniec meczu!

To ogromny występ dla Sagera i Orii, którzy jutro zmierzą się z Juanlu Esbri i José Rico (który w tę środę pozbył się Zapaty / Goenagi w godzinę: 6/3 6/4) w zupełnie nowym ćwierćfinale!

Ze swojej strony zawodnicy Rodrigo Ovide, którzy zdecydowali się kontynuować grę w 2024 r. po niezbyt przekonujących wynikach w 2023 r., rozpoczęli od rozczarowania. Zawsze mogą się pocieszyć stwierdzeniem, że Navarro / Gutiérrez (TS4) i Capra / Belasteguin (TS6) spisali się jeszcze gorzej od nich, a w Katarze starają się wypaść lepiej!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !