Już duże zaskoczenie Premier Padel Rijad P1 z eliminacją Paquito Navarro i Sanyo Gutiérreza, którzy przegrali z Esbri/Rico!

Wersja 2.0 pary Sanyo / Paquito ma bardzo, bardzo zły start! Duet hiszpańsko-argentyński, prowadzony na starcie przez Juanlu Esbriego i Javiego Rico, przegrał już na samym początku walki w Riyadzie. Niewiele na ich korzyść w tych warunkach zewnętrznych i w środku, który brzmiał pusto, te dwie legendy padel globalna, nadal działająca, ostatecznie uległa saudyjskiej ścieżce.

Jednak po dość katastrofalnym początku meczu wydawało się, że Navarro i Gutiérrez znaleźli właściwą receptę na zwycięstwo w drugim secie 6:1. Jednak zmarnowane okazje na początku decydującego seta drogo kosztowały podopiecznych Ramiro Choyi, którzy po stracie break pointa na 3:3, wrócili na swoje tory, popełniając zbyt wiele błędów, by mieć nadzieję na zwycięstwo.

Jeżeli jest to oczywiście bardzo słaby występ weteranów, to należy pogratulować nowej parze Esbri/Rico, która potrafiła maksymalnie wykorzystać swoje szczęście i ogólnie lepiej przystosować się do panujących warunków. Jeszcze raz, leworęczny Rico pokazał, że ma całą broń, aby zdenerwować Sanyo na prawej przekątnej. Ze swojej strony Esbri był w stanie wykorzystać ciepło okien, aby w razie potrzeby uwolnić swoje potężne uderzenia.

W części stołu, która jest teraz więcej niż otwarta, Javi i Juanlu spotkają się jutro ze zwycięzcami meczu pomiędzy Zapatą / Goenagą i Gilem / Moyano.

Paquito i Sanyo będą musieli szybko otrząsnąć się z rozczarowania i wrócić do pracy, aby uniknąć kolejnego rozczarowania za tydzień w Katarze…

Aby śledzić mecze w Riyadzie w najbliższy wtorek:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !