Nie ma już Francuzów Premier Padel Sevilla P2 po eliminacji w pierwszej rundzie eliminacji Dylana Guicharda et Thomas Leygue. W towarzystwie Ricardo Martineza i Fran Ramireza Navasa Francuzi nie byli w stanie nic zrobić podczas spotkania.

Dylana Guicharda i Ricardo Martineza, którzy przenieśli się z listy oczekujących do previas, zmierzyli się w pierwszej rundzie z Danielem Windahlem i Jose Solano Marmolejo (TS5). Mecz, który zapowiadał się bardzo skomplikowanie dla pary francusko-hiszpańskiej. Rzeczywiście Dylan i jego partner nie byli w stanie nic zrobić w pierwszym secie, sucho pobity 6/0. W drugiej rundzie buntu było znacznie więcej, ale para Guichard/Martinez została ostatecznie rozbita w najgorszym możliwym momencie. W końcu to sprawia 6 / 0 7 / 5 w tym meczu.

Ze swojej strony Thomas Leygue i Fran Ramirez Navas zmierzyli się z Alonso Rodriguezem Martinezem i Javierem Martinezem. Spotkanie pary 19 i 20 w poprzedzającym rankingu, gdzie faworytem była para Leygue/Ramirez Navas. Duet francusko-hiszpański nie mógł jednak nic zdziałać w tym meczu, pokonany w dwóch setach: 6 / 1 6 / 2.

Alix Collombon będzie zatem ostatnim reprezentantem Francji w Sewilli P2!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.