Ce World Padel Tour Amsterdam Open to z pewnością turniej, w którym można spodziewać się nowości. Po Benjaminie Tisonie i Clémencie Geensie, którzy dziś po raz pierwszy zagrali w XNUMX/XNUMX finału, jutro pierwszą kwartę zagrają Joseda Sanchez i Javi Valdés.

Hiszpan i Chilijczyk z previi po raz drugi w ciągu czterech dni pokonali Davida Galę i Javiego Martineza. Rzeczywiście Gala i Martinez, po porażce w ostatniej rundzie eliminacji z Sanchezem/Valdésem, zostali wylosowani do zastąpcie w tabeli Belę i Yanguasa. Zwyciężyli w pierwszej rundzie nad Ramirezem/Garcią, od poniedziałku dzisiaj znaleźli swoich oprawców w ósmej.

I podobnie jak na początku tygodnia Hiszpanie przegrali w dwóch setach (7/6 6/2) z parą hiszpańsko-chilijską, która w pierwszej rundzie dokonała wyczynu, pokonując Esbriego i Campagnolo. Dlatego jutro w XNUMX/XNUMX finału zobaczymy Josedę i Javiego. To będzie albo przeciwko Paquito i Chingotto, albo przeciwko Benitezowi i Alonso. Odpowiedz dziś wieczorem WPT-TV !

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !