W swojej nowej kolekcji spodni Wilson skupił się na nowych modelach Bela V2.5 wokół ostatniego sezonu Fernando Belasteguin.

Wilson towarzyszy Beli do końca

Projekt ten skupia się na trzech modelach rakiet przeznaczonych dla graczy poszukujących równowagi pomiędzy atakiem i obroną, z dużym Sweet Spot i pianką zapewniającą wybuchowość przy każdym uderzeniu piłki.

Seria ta jest stylizowana na temat ostatniej postawy Fernando Belasteguina: podpis Bossa na twarzy i znaczący detal na sznurku paska. Nunca z Belasteguín zostaje obmyta ", w wyniku czego "Belasteguín nigdy się nie poddaje".

Bela Pro V2.5

Wilson Bela Pro V2.5

Jeśli chcesz grać tą samą rakietą co Fernando Belasteguin, to jest to rakieta Wilson Bela Pro V2.5, której potrzebujesz. Wybuchowa pala zawiera najnowocześniejsze technologie, dzięki którym jest sterowalna, wygodna i zapewnia doskonałą spójność w grze.

Rama wykonana jest z Primero Carbon i pianki EVA. Ta kombinacja zapewnia dużą sztywność palu, co pozwala mu łączyć moc i precyzję, a jednocześnie jest bardzo zwrotna.

Bela Elite V2.5

Wilson Bela Elite V2.5

Ponieważ celem Wilsona w przypadku tej kolekcji jest przyciągnięcie uwagi wszystkich graczy, pozostałe dwa modele będą odpowiadać nieco różnym stylom gry. Pierwsza, Bela Elite V2.5, przedstawia pewne modyfikacje w porównaniu do poprzedniej. Podobnie w swoim czerwonym designie, wersja Elite jest wykonana z tkanych włókien węglowych nałożonych na rdzeń z pianki EVA Soft.

Dzięki tej kompozycji odnajdziesz zwiększoną kontrolę nad mocą, która ją charakteryzuje. Jego wybuchowości towarzyszy również lepsze wybaczanie dzięki szerszemu Sweet Spot. Model, który można zatem opanować bez bycia ekspertem lub profesjonalistą.

Bela LT V2.5

Wilson Bela LT V2.5

Wilson Bela LT V2.5 charakteryzuje się elastycznością. Białe pala jest również stopem włókna węglowego i pianki EVA Soft. Rakieta ta dodatkowo podkreśla poczucie lekkości i zwrotności.

Marka Wilson szczególnie podkreśla ten model ze względu na jego rewolucyjny wygląd. W grze ta wersja LT oferuje bardziej tłumioną moc, zapewniając maksymalny komfort i doskonałą grywalność.

Odkryj całą ofertę Bela V2.5 na stronie internetowej Wilson.

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!