Porażka w fazie grupowej na pierwszym wydarzeniu, które widział Miami Padel Klub odchodzi z ostatecznym zwycięstwem, gracze Los Angeles Beat zaskoczyli wszystkich na Florydzie podczas drugiego etapu Pro Padel Liga.

Prowadzeni przez Tolito Aguirre i Javiego Leala w doskonałej formie, gracze z Miasta Aniołów zdominowali w finale Flowrida Goats 2 do 1.

Mecz o trzecie miejsce zwyciężył Arkansas Matrix (2:1) z Toronto Polar Bears. Nowe czwarte miejsce dla reprezentantów Kanady, którzy w półfinale nieznacznie przegrali z Los Angeles (7/6 dla Castello/Aguirre przeciwko Iglesiasowi/Barahonie w decydującym miksie), ale którzy zawsze mogą się pocieszyć stwierdzeniem, że byli jedyną drużyną aby dostać się do finałowej czwórki w obu wydarzeniach!

Do zobaczenia już w sierpniu (12-17) w Los Angeles na trzecim etapie konkursu!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !