Le Greenweez Paryż Major 2024, turniej będący jednym z 4 największych turniejów na świecie, zbliża się wielkimi krokami. Tutaj jest tymczasowy harmonogram meczów i harmonogramy za trzecią edycję na Stade Roland Garros:

kwalifikacje:

  • Sobota 28 wrzesień: Kwalifikacje rozpoczną się o godzinie 13:28. Łącznie odbędzie się 12 meczów, w tym 16 meczów kobiet i XNUMX meczów mężczyzn. Mecze będą odbywać się na korcie Philippe-Chatrier oraz na kortach aneksowych.
  • Niedziela 29 wrzesień: Kwalifikacje będą kontynuowane od godziny 13:28, a program będzie podobny do poprzedniego dnia i będzie obejmował XNUMX meczów podzielonych pomiędzy losowanie kobiet i mężczyzn.

Stół finałowy:

  • Poniedziałek 30 września: Losowanie finałowe rozpocznie się od kwalifikacji i pierwszej rundy o godzinie 13:5. Na korcie Philippe-Chatrier można obejrzeć 2 meczów, w tym 3 kobiet i 23 mężczyzn. Oprócz tego na kortach aneksowych odbędą się XNUMX inne mecze.
  • wtorek, 01 października: Pierwsza runda będzie kontynuowana, a mecze rozpoczną się o godzinie 13:5. Po raz kolejny na korcie Philippe-Chatrier odbędzie się 2 meczów, w tym 3 mecze kobiet i 21 mecze mężczyzn. Na bocznych kortach rozegranych zostanie kolejnych 9 meczów, w tym 12 meczów kobiet i XNUMX mężczyzn.
  • środa, 02 października: Rywalizacja przejdzie do drugiej rundy, której mecze rozpoczną się o godzinie 13:5. Kort Philippe-Chatrier zaprezentuje 2 meczów, w tym 3 kobiet i 27 mężczyzn. W tym samym czasie na kortach dodatkowych rozegranych zostanie XNUMX innych meczów.
  • Czwartek, 03 października: Runda 13. kolejki rozpocznie się o godzinie 5:2. Na korcie Philippe-Chatrier będzie można obejrzeć 3 meczów, w tym 11 damskie i XNUMX męskie. Na kortach w aneksie odbędzie się XNUMX innych meczów.
  • Piątek, 04 października: Ćwierćfinały rozpoczną się o godzinie 14:4. Na korcie Philippe-Chatrier odbędą się 2 mecze, w tym 2 damskie i 4 męskie, natomiast na kortach w aneksie odbędą się XNUMX dodatkowe mecze.
  • Sobota 05 października: Półfinały zostaną rozegrane od godziny 14:4. Na korcie Philippe-Chatrier odbędą się 2 mecze, w tym 2 kobiet i 2 mężczyzn. Dodatkowo na bocznych kortach odbędą się XNUMX inne mecze.
  • Niedziela 06 października: Dzień finałowy rozpocznie się o godzinie 14:2. Na korcie Philippe-Chatrier można obejrzeć XNUMX mecze, finał kobiet i finał mężczyzn.

Harmonogramy mogą ulec zmianie w zależności od przebiegu meczów i warunków pogodowych.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.