Carla Toully, związany z Margaridą Fernandes, był pierwsza Francuzka, która weszła na tor dzisiaj z Puerto Cabello w Wenezueli. W dokuczliwym upale, para Touly/Fernandes nie mogła wiele zdziałać w starciu z młodymi Noą Canovas i Jimeną Velasco. Duet francusko-portugalski przegrał w dwóch setach, 6 / 2 6 / 1.

Warunki gry były bardzo skomplikowane dla obu drużyn w Puerto Cabello, przy bardzo wysokich temperaturach i palącym słońcu. Organizacja turnieju upoważniła także zawodników do wzięcia udziału w turnieju przerwy na poczęstunek pomiędzy dwoma meczami, aby uniknąć udaru słonecznego. Nie powstrzymało to Jimeny Velasco przed wezwaniem lekarza z powodu upału.

Jeśli chodzi o mecz, Carla Touly i Margarida Fernandes niestety nie były w stanie pozbyć się hiszpańskiej pary Velasco/Canovas. Za dużo niedokładności w grze, z dużą ilością błędów, często spowodowanych bardzo precyzyjną i agresywną grą młodych hiszpańskich zawodników.

Canovas Velasco Puerto Cabello

W drugim secie wymiany były bardziej zacięte, ale niemal za każdym razem kończyły się na korzyść hiszpańskiej pary. Chociaż Carla i Margarida były wojownicze, to nie wystarczyło, aby Canovas/Velasco spasowali. Upał niewiele pomógł, Carla Touly regularnie chowa się pod ręcznikiem podczas bocznych zmian, aby znaleźć odrobinę świeżości.

Ostatecznie wynik jest jasny. Jimena Velasco i Noa Canovas spotkają się w ćwierćfinale turnieju. Spotkają się Gemma Triay et Klaudia Fernandez, z którego skorzystał porzucenie Mariny Lobo i Karoliny Orsi. Ten ostatni nie mógł grać ze względów zdrowotnych.

Dalsza część dnia trwa i można ją śledzić na kanale Youtube Premier Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.