Jeśli poprzedni kobiety z Premier Padel Jeszcze nie wystartowało Puerto Cabello P2, już wiemy, że w losowaniu głównym zawodów znajdą się dwie Francuzki.

Rzeczywiście, oprócz Alix Collombon i Juliety Bidahorrii, które tworzą parę numer 10 turnieju, oraz duetu Touly/Fernandes, w słynnym zdjęcieÉlodie Invernon lub Camille Sireix.

Ponieważ konkurencja nie była pełna pod względem zgłoszeń, Camille Sireix i Alba Carmona pożegnały się z pierwszą rundą eliminacji. Dzięki losowaniu Francuzka i jej hiszpański partner znajdują się w drugiej rundzie eliminacji, Invernon / Melo, z drugim rozstawieniem w tych kwalifikacjach.

A ponieważ dla dziewcząt przed nami tylko dwie rundy kwalifikacyjne, te dwie pary zmierzą się ze sobą w najbliższy poniedziałek o miejsce w losowaniu głównym.

Spotkanie odbędzie się w piątej turze dnia. Ponieważ mecze we Francji rozpoczynają się o godzinie 14:00, powinien to być wczesny wieczór. Mecz nie będzie transmitowany, ale będzie można śledzić wynik tutaj.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !