Thomas Leygue i Fran Ramirez Navas, którzy tworzą czwarte rozstawienie poprzedni du Premier Padel Puerto Cabello P2 nie zatrząsło się wczoraj w Wenezueli.

W przeciwieństwie do Kolumbijczyka i Wenezuelczyka, którzy wzięli udział w pierwszym w historii P2, Francuz i jego partner wykonali swoje zadanie, wygrywając 6/1 6/1, co dało im awans do ostatniej rundy kwalifikacji.

W najbliższy poniedziałek zmierzą się z inną parą, która w poprzedniej rundzie rozbiła lokalny duet (6/1 6/0), Aitorem Garcią / Henrique Barbosą (Ts8), para francusko-hiszpańska będzie próbowała zakwalifikować się do głównej części tabeli konkursu. Spotkanie odbędzie się pod koniec dnia w Wenezueli, a więc na początku nocy we Francji (różnica 5 godzin).

Thomas Leygue jest obecnie ostatnim reprezentantem Francji w drużynie mężczyzn. Blanqué i Guichard przegrali wczoraj wieczorem z Ortegą/Piotto (TS3) z wynikiem 7/6 6/1.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !