Brak osiągnięć dla Alix Collombon et Julia Bidahorria w 8/2 finału Puerto Cabello PXNUMX przeciwko Łucji Sainz et Patty llaguno (ST8).

Jak Carla Toully et Margarida Fernandes, Wcześniej tego dnia, Alix Collombon i Julieta Bidahorria odnalazły się bez rozwiązania przeciwko weteranom Patty Llaguno i Lucii Sainz, którzy zadali 6 / 1 6 / 1 w 1h15 gry.

Zadana para Sainz/Llaguno sześć kombi przez całą grę Alix i Juliecie, które nie miały tylko jeden na ich korzyść, podczas pierwszego seta. Ostatecznie zwyciężyła para hiszpańska Rozegrano 55 z 88 punktów i tym samym zakwalifikować się do nowego ćwierćfinału, w którym będzie przeciwna Alejandra Salazar et Tamary Icardo.

Tym samym wenezuelska przygoda Alix Collombon i Juliety Bidahorrii kończy się tutaj. Dlatego w Puerto Cabello nie ma już francuskich graczy…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.