Nowy dzień zawodów o godz Puerto Cabello P2 wraz z rozpoczęciem ćwierćfinału dzisiejszego popołudnia, z 15h (20:XNUMX we Francji). Dzisiaj kilka niespodziewanych plakatów, po wybuchu grypy żołądkowej wśród zawodników, co zmusiło niektóre czołowe nasiona do porzucenia.

Wśród mężczyzn znajdziemy szczególnie Arnau Ayats et Fran Guerrero. Ten ostatni skorzystał porzucenie Juana LeBrona i Momo Gonzaleza, po wygraniu pierwszej rundy 6/4 i prowadzeniu 4/1 w drugiej. Zmierzą się Coki Nieto et Jon sanz (TS7), który od tego czasu również nie rozegrał pełnego meczu Wycofali się Lucas Campagnolo i Alex Chozas od pierwszego seta, na 3/2.

Tino Libak et Leo Augsburg, który ukończył kwalifikacje, będzie także obecny w ćwierćfinale w Puerto Cabello. Ten ostatni nie musiał wjeżdżać na tor w trakcie 16e ostateczny od Mike'a Yanguasa et Javi garrido również odpadł z tego turnieju. Dzisiaj, fajki spotka się z superpiby, Martina Di Nenno et Franco Stupaczuk (ST2).

Wśród kobiet zaskoczeniem są przede wszystkim kwalifikacje Sarah Ruiz et Lorena Rufo. Od tego czasu nie musieli także rozgrywać wczorajszego meczu Jessica castello zmuszony był zrezygnować ze względów zdrowotnych. Dlatego staną twarzą w twarz Delfi Brea et Bea González (ST1).

Dlatego ta seria porzuceń oferuje bezprecedensowy ćwierćfinał w Wenezueli. Podobnie jak w Meksyku, brak retransmisji w Canal+. Można się spodziewać, że mecze będą dostępne na stronie kanał Youtube de Premier Padel.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.