Trzej francuscy gracze będzie dziś na stoku w Wenezueli, aby spróbować awansować do trzeciej rundy kwalifikacji Puerto Cabello P2.

Aby ci przypomnieć, Wczoraj, Bastien Blanqué et Dylana Guicharda zadebiutowały w turnieju. TO Francuzi zmierzył się z lokalną parą Santiago Andres Soto Sánchez (niesklasyfikowane) i Aleksandra Da Corte (959). Po solidnym i poważnym meczu Bastien i Dylan z łatwością zakwalifikowali się do drugiej rundy eliminacji: 6 / 2 6 / 1 w 36 minut.

Dziś nie będzie już tak samo, gdyż będą musieli stawić czoła ziarno 3 tych kwalifikacji: Mario Ortega (78) i Ignacio Piotto Albornoz (101).

Thomas Leygue również zadebiutuje dzisiaj na torze wraz z Franem Ramirezem. Aktywny francuski numer 1 tworzy nasiona 4 z tych previas ze swoim partnerem. W pierwszej wspólnej rundzie zmierzą się z Kolumbijczykiem Danilo Jose Perdomo Erazo (1039) i Wenezuelczykiem Juanem Andresem Perezem (494).

Brak transmisji meczów, ale wynik na żywo tutaj. Będziesz jednak musiał zostać do późna, jeśli chcesz śledzić mecze Francji, ponieważ premiery rozpoczynają się o godzinie 14:XNUMX., czasu francuskiego… a francuscy gracze są dopiero w 7. i 8. zmianie dnia.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.