Wczorajszy dzień był w Wenezueli wyjątkowy, ponieważ w ciągu dnia byliśmy świadkami serii porzuceń. Tak naprawdę wielu zawodników nie pojawiło się na torze, z powodu problemu zdrowotnego.

Mistrzowie Meksyku, Jensen/Castello, finaliści z Doha, Yanguas/Garrido, Orsi/Lobo, Piltcher/Valenzuela… cztery drużyny który nie poszedł na pole. Nie licząc Chozasa/Campagnolo i Gonzaleza/Lebrona, którzy porzucili podczas gry.

Więc w czym problem? Adela Arefa, dyrektor turnieju, przekazał na ten temat późnym wieczorem wyjaśnienia powody tych wycofań "Po opuszczeniu niektórych zawodników z powodu grypa żołądkowa oraz inne przypadki wśród zawodników i personelu, Premier Padel, Puerto Cabello Premier Padel P2 i miasto Puerto Cabello zapewniają poszkodowanym niezbędną opiekę zdrowotną i medyczną."

Powodem byłaby więc grypa żołądkowa wszystkie te porzucenia. Według doniesień problem dotyczy kilku graczy i dlatego udzielono im wsparcia.

Na razie nie ma to wpływu na dzień ćwierćfinału i wszystkie mecze powinny zostać rozegrane. Co więcej, nie jesteśmy odporni na nową serię porzuceń. Pokażą nam to najbliższe godziny.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.