Jeśli we wszystkich pozostałych meczach dnia doszło do prawdziwej walki, tak naprawdę nie było jej w ostatnim półfinale pomiędzy Arturo Coello / Agustin Tapia et Paquito Navarro i Sanyo Gutierrez.

Mniej niż 45 minut wystarczy, aby światowy numer 2 wyeliminował swoich przeciwników z wyścigu. Ostateczny wynik: 6/0 6/4, porażka jest ciężka dla weteranów Gutierreza/Navarro.

Arturo Coello i Agustin Tapia są w dobrej formie w Doha i zamierzają to wszystkim udowodnić. Para hiszpańsko-argentyńska nie martwiła się w półfinale, w którym zmierzyła się z Paquito i Sanyo, osaczonymi pod wybuchową grą swoich przeciwników. Co więcej, to „korekta” nieco zirytuje dwóch seniorów na ławce rezerwowych…

Tak czy inaczej, Arturo i Agustin byli po prostu zbyt silny. Po raz kolejny udowodnili nam, że są bardzo solidni we wszystkich obszarach gry, wystarczyło tylko to obronić 2 punkty przerwania przez cały mecz, przeciwko 4 nawróconym na swoją stronę (za 6 uzyskanych).

Pomimo porażki z Lebronem/Galanem, w zeszłym tygodniu w finale o godz Rijad, Agu i Arturo wracają jeszcze bardziej głodni, aby spróbować zdobyć pierwszy tytuł... a dlaczego nie Major z 2.000 punktami do zdobycia?

Aby to zrobić, będą musieli minąć górę Yanguas/Garrido. Dwóch Hiszpanów, którzy zaoferowali nam imponujący turniej po pokonaniu Lebrona/Galana, a następnie wcześniej tego samego dnia Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno.

Finał, który zatem odbędzie się w drugiej turze dnia, tuż po finale kobiet, który rozpocznie się o godz 17h !

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.