Podobnie jak Alex Ruiz i Juan Tello (TS7), Fernando Belasteguin i Lucho Capra (TS6) przegrali po raz drugi z rzędu w XNUMX/XNUMX finału.

Jest mało prawdopodobne, aby trasa koncertowa po Bliskim Wschodzie w 2024 r. Beli i Caprze pozostawiła trwałe wspomnienia. Argentyńczycy, którzy zdecydowali się połączyć siły w przerwie zimowej, mają spore problemy z odnalezieniem się na torze. Po okresie przygotowawczym skomplikowanym nawrotem bólu przedramienia „Bossa” para stuprocentowych Wilsonów ma trudności ze stanięciem na nogi.

I jeśli Fernando i Lucho przegrali dobrą walkę z Patiniotisem/Dominguezem w Riyadzie, to we wtorek w Doha wydawali się zagubieni na torze. Stojąc twarzą w twarz z solidnymi Cardoną i Ruizem, rozstawiony z numerem 6 sprawiał wrażenie, że tak naprawdę nigdy nie wchodzi w grę. Jednak po bardziej niż skomplikowanym pierwszym secie, zawodniczki Albiceleste na początku drugiego seta dobrze się zregenerowały, jednak poprawa nie trwała długo.

Nie dając się nigdy wycisnąć z siebie, hiszpańska para wygrała 6/1 6/4 w 1:19, zakwalifikowała się do ćwierćfinałów i potwierdziła bardzo dobre rzeczy zaprezentowane na UPT w La Coruña. Jutro zawsze bardzo czysty Javi i bardzo potężny Pablo zmierzą się ze zwycięzcami rewanżu w Riyadzie, czyli Paquito i Sanyo lub Esbri i Rico.

Zarówno dla rodaka Pehuajo, jak i jego kolegi z drużyny, a także Alexa Ruiza i Juana Tello, nadszedł czas, aby włączyć alarm, zanim sprawy staną się bardziej skomplikowane. Rzeczywiście, jeśli te dwie pary wyjdą z ośmiu rozstawionych, na papierze mogą mieć znacznie bardziej skomplikowane drugie rundy…

Trochę zagubiony na torze Capra doznał kontuzji na prawej przekątnej w starciu ze znacznie bardziej natchnioną i zdecydowaną Cardoną. Na razie leworęczny z Quilmes nie jest w stanie odciążyć Beli, który mając prawie 45 lat i dużą ochronę łokcia, wydaje się daleki od swojego najlepszego poziomu. Miejmy jednak nadzieję, że już niedługo „Król” w swoim ostatnim sezonie pokaże lepszą twarz, a jego pomocnik także odzyska część świetności…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !