To udany wpis dla Alix Collombon i Jessica Ginier który wygrał w tym swój pierwszy mecz Premier Padel Katar Major 2024.

Przeciwnie do pary Fatma Al Nabhani / Karolina Gallo Frias (Wild-Card), obie Francuzki nie radziły sobie najlepiej i wygrały ze znaczną przewagą 6/0 – 6/0. Wyraźnie faworytki meczu, czyli Alix i jej koleżanka z drużyny, wcieliły się w swoje role i nie zrobiły przysługi rywalkom. Ich następnym krokiem nie będzie spacer po parku, ponieważ zmierzą się z Gemmą Triay i Claudią Fernandez (rozstawioną z numerem 3).

Nieco później tego samego dnia, w trzeciej rotacji, tak jest Elodie Invernon, jedyny Francuz, który przeżył fazy kwalifikacyjne, która wraz ze swoją koleżanką z drużyny wejdzie na tor 1. Ich mecz będzie można śledzić na żywo w serwisie YouTube tuż po spotkaniu Letizia Maria Manqillo Alarza / Noemi Aguilar Carrillo vs Arantxa Soriano Perez / Carla Mesa Salazar.

Aby obejrzeć ten mecz, wystarczy kliknąć tylko tutaj.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.