Pobici od razu po wejściu do walki przez Juanlu Esbri i Javi Rico w Premier Padel Riyadh P1, Sanyo Gutiérrez i Paquito Navarro zemścili się w Doha.

Paquito i Sanyo powracają! Podopieczni Ramiro Choyi odnieśli wczoraj wieczorem w Katarze wielkie zwycięstwo przeciwko swoim oprawcom z Arabii Saudyjskiej. Podbudowani wygranym dzień wcześniej pierwszym meczem, faworyci odnaleźli błąd w swoich przeciwnikach i wygrali pierwszego seta 6/4. Jednak z tyłu, niczym dobrzy wojownicy, Esbri i Rico utrudnili im życie i wywalczyli drugą rundę w tie-breaku.

Obawialiśmy się całkowitego rozpadu dwóch byłych zawodników numer 1, ale jako że są to naprawdę doświadczeni gracze, podeszli do meczu w wielkim stylu. Końcowy wynik 6/4 6/7 6/1 dla pary hiszpańsko-argentyńskiej, która dokonuje zemsty. Wyobrażamy sobie, że sukces powinien przynieść obu mężczyznom wiele dobrego.

Czwarta drużyna kwalifikuje się zatem do pierwszego ćwierćfinału w 4 r. W tę środę będzie musiała uważać na Javiego Ruiza i Pabla Cardonę, którzy pokazał wczoraj bardzo dobre rzeczy w meczu przeciwko Bela/Capra.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !