Kiedy patrzymy na harmonogram ćwierćfinałów Premier Padel Katar Major 2024, zauważamy obecność pary, do której nie jesteśmy przyzwyczajeni na tym poziomie.

W tej parze znajdują się Hiszpanka Esther Carnicero, 44. miejsce w rankingu FIP i Rosjanka Ksenia Sharifova, 48. miejsce.

Obie młode zawodniczki, po zaskoczeniu rozstawionej z 6. pozycji Araujo / Riera w 6/3 finału, potwierdziły swoją dobrą formę w kolejnej rundzie przeciwko Marinie Lobo i Carolina Orsi, wygrywając w dwóch setach: 7/6, XNUMX/XNUMX.

Przesunięta w prawo, aby móc ewoluować wraz z Carnicero, Rosjanka 1:77 wydaje się idealnie dostosowywać do swojej nowej strony. Para trenowana przez Marco Lucasa Santosa jest pełna pewności siebie i już w najbliższą środę spróbuje wstrząsnąć nowymi koleżankami z drużyny Martą Ortegą i Veronicą Virsedą. Czy uda jej się to osiągnąć?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !