Nieco mniej niż rok temu Agustín Tapia podzielił się swoim największym marzeniem z hiszpańską gazetą El Grafico: spotkaniem z legendą Lionel Messi.

Agustín mieszkający w Barcelonie zawsze był w stanie to potwierdzić szaleństwo wokół legendy FC Barcelony. "To, co generuje Messi, jest szalone. Jako mieszkaniec Barcelony widziałem ludzi, którzy podczas Pucharu Świata wybierali się do Argentyny. I tylko dzięki temu, czego dokonał w Barcelonie i co zrobił z piłką nożną.„, powiedział El Grafico.

Oczywiście Mozart padel ma także wiele szacunku dla legendy futbolu. „Cóż mogę powiedzieć: wszyscy podziwiamy go za to, kim jest. Nie tylko ze względu na sposób, w jaki gra, ponieważ wiemy, że jest niewątpliwie najlepszy w historii, ale także dlatego, że jest spokojny, pokorny i pokazuje, że jest także człowiekiem."

Podsumowując ten wywiad, Agustín Tapia przyznał, że jego marzeniem było spotkanie z Leo Messim…

Rok później, podczas Pro Padel Liga, Marzenie Agustína Tapii spełniło się…miał okazję poznać Leo Messiego w Miami, gdzie obecnie gra numer 10, w Inter Miami.

Można zatem powiedzieć, że Messi z padel spotkał Messiego futbolu. Być może spotkamy je na szlaku padel pewnego dnia... kto wie?

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.