Jest nie tylko XV Róży który próbował swoich sił na stokach padel. Tuż przed ćwierćfinałem część zawodników reprezentacji Francji udała się na kopnięcie piłki do klubu La Châtaigneraie w Rueil-Malmaison w Hauts-de-Seine w regionie Île-de-France.

Podstawy padel dopiero co otwarto w tym historycznym klubie że po dywanie boisk pojawiły się już wybitne osobistości. Kilku zawodników francuskiej drużyny wykorzystało odrobinę wolnego czasu na uderzenie piłki. Jeśli niektórzy uważają tego „niebezpiecznego” sportuThe bleus nie bali się, że zostaną zranieni przed spotkaniem z Republiką Południowej Afryki.

Ta krótka sesja nie przyniosła szczęścia zawodnikom francuskiej XV, wyeliminowanej przez aktualnych mistrzów świata. Ale to po raz kolejny to potwierdza gracze rugby są prawdziwą atrakcją dla naszego sportu, jak Vincent Clerc w All Star Padel Gra podczas Human Padel Otwórz czy nawet Williama Servata.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.