Jesteśmy przyzwyczajeni do tego, że marki samochodowe sponsorują wydarzenia sportowe… ale w nieco mniejszym stopniu marki powiązane z erotyzmem. Jednak na Reunion marka Dorcel sponsoruje regularnie niektóre turnieje mieszane Réunion Padel Klub (ChRL).

Sieć sklepów Dorcel i Reunion Padel Klub od wielu lat organizuje to wydarzenie: Mieszane wyzwanie Dorcel. Odbywa się co drugi wtorek, a na jego uczestników czekają liczne nagrody Dorcel.

Rzuć wyzwanie Dorcel Reunion

Od chwili powstania wyzwanie wita wiele zespołóww tym turnieju, który zawsze odbywa się w dobrym humorze i miłej atmosferze!

Na chwilę obecną nie ma „Tournoispodobne we Francji kontynentalnej. Jeśli jednak przygoda będzie nadal działać również na Reunion, być może pomysł można by wyeksportować do Francji kontynentalnej...

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.