Dzisiejsze przebudzenie musiało być szczególnie skomplikowane dla Alejandro Galana i jego partnera Juana Lebrona. W Amsterdamie nie mieli sobotniego wieczoru, na jaki liczyli. W zupełnie szalonym meczu, naprzeciwko superpiby doładowani, byli numerowie światowi, których mimo to widzieliśmy powrót na najlepszy poziom, uderzył w argentyński mur.

Ale Galan i Juan Lebron bardzo szybko skontaktowali się ze sobą po tym finale, gratulując Stupaczukowi i Di Nenno występu. W swoim poście Ale Galan dodał jedną rzecz: „Ciężka porażka z @mdinenno i @francohs22, którzy dali mi jedyne 6/0, jakie pamiętam w mojej karierze zawodowej”.

Ten wpis, choć na pierwszy rzut oka niewinny, wywołał reakcję kolejnego finalisty Amsterdam Open: Paquito Navarro. Właściwie odpowiedział z dużą ironią: „witaj w klubie”.

ODPOWIEDŹ PAQUITO NAVARRO NA INSTAGRAMIE

Przypominamy, Paquito Navarro i Fede Chingotto podzielili ten sam los jako Alejandro Galan i Juan Lebron na Madrid Masters. Paquito wszedł nawet pod siatkę – co trzeba zrobić, gdy wygrywa się 6:0 – zanim poda rękę swoim przeciwnikom.

Cóż, Galan i Lebron może nie wpadli pod siatkę pod koniec meczu, ale mimo to są nowymi ofiarami argentyńskiego huraganu!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.