Tito Allemandi to zawodnik z innego drewna. Ten, który ma rozpoczął swoją karierę zawodową w wieku 26 lat, mając za sobą zaledwie dwa lata praktyki i po okresie bezrobocia, zdecydowanie ma mentalność wojownika.

Udowodnił to po raz kolejny w ten weekend w Asunción, grając przez prawie dwie godziny z otwartą lewą ręką. Tak naprawdę nie mówimy tu o małym rozcięciu, gdyż Argentyńczyk po meczu musiał udać się do szpitala na założenie piętnastu szwów, co widać w poniższym poście na Instagramie:

Mimo to był w stanie wytrzymać z bólem dwie godziny i maksymalnie wykorzystać możliwości Arce'a i Dal Bianco numer 1. Te ostatnie przeważają pod koniec napięcia 2/6 6/4 7/6. Co więcej, pamiętamy, że w momencie kontuzji – która nastąpiła po kontakcie z siatką, która wydawała się niegroźna – debaty dominowała para z numerem 2 (6/2 2/1 40-30)…

Dla tych, którzy chcieliby przypomnieć sobie moment kontuzji, dzieje się to tuż poniżej:

Zwykle Argentyńczyk dobrze utrzyma swoje miejsce na Panama Open, gdzie w czwartek ma wystartować z Tolito Aguirre.

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !