Padel Magazine wybrał dla Ciebie kilka turniejów padel tuż przed i po świętach Bożego Narodzenia: między 23 a 26 grudnia 2022 r.

Zbiórka w klubie o godz OLIMPIA SPORTOWA, klub znajdujący się na południu Lyonu, na turniej tuż przed Bożym Narodzeniem. Turniej rozpocznie się 23 grudnia, ale zakończy się 24 grudnia. To męski turniej P100, w którym jak zwykle przyjmowane będą dziewczęta. Gospodarzem i sędzią turnieju jest słynny Stéphane Serre, z którym można się skontaktować przez e-mail: Serre.tennis@orange.fr

26 grudnia zwróć uwagę na 3 turnieje:

Sport w parku w Laval oferuje sędziego P250 sędziowanego przez Samuela Devranda.

L 'Miasto Padel wysłana przez Carquefou w pobliżu Nantes będzie miał swoje P100 po świętach. Na czele Benjamin Sisternes.

Atakujemy bardzo mocno z boku Padel Agent klubu z 2 turniejami: męskim P100 i mieszanym P250. Sędzią głównym zawodów będzie Florian Gieure.

Jak zawsze, aby dowiedzieć się więcej o próbach padel we Francji, idź ICI.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.