Kto powiedział, że sezon jesienno-zimowy mówi o powrocie meczów halowych. A co może być lepszego niż gra pod wysokiej jakości strukturą, która ochroni Cię przed złą pogodą. Dlatego dzisiaj podzielimy się z Wami Top 3 firm które oferują specjalnie dedykowane osłony lub konstrukcje wewnętrzne padel.

ACS

Ekspert w zakresie budowy obiektów sportowych, ACS tworzy ziemię dla padel doskonale dopasowany do wymagań tej praktyki oraz w zgodność z szablonami FFT.

Praktycy znajdą więc przyjazne, zadaszone miejsce do gry niezależnie od warunków pogodowych. ACS interweniuje również w celu pokrycia terenu padel istniejących projektów, jak i przy budowie nowych. Dlatego firma Nantes oferuje rozwiązania szyte na miarę, w 100% ze stali ocynkowanej lub laminatu klejonego, które doskonale wkomponują się w wybrane otoczenie.

Klub z Padel w mieście Marcq en Barœul

SMC2

Utworzona w 2003 roku firma zlokalizowana niedaleko Lyonu jest dziś firmą Europejski lider na rynku przestrzeni do gier i sportu. SMC2 oferuje rozwiązania „pod klucz”. padel przeszklone wewnętrzne, które spełniają oczekiwania praktyki padel : grać'schronienie na stałe, zachowując luminosité i zalety sportu na świeżym powietrzu.

Wykonane z drewna na szkielet i membrany tekstylne na dachy i fasady, konstrukcje oferowane przez SMC2 oferują niezrównany komfort pod względem jasność i akustyka.

Ponadto firma z Lyonu zdała sobie sprawę z kryzysu klimatycznego, przed którym obecnie stoimy. W tym celu preferuje źródła energii słonecznej zamiast energii elektrycznej do oświetlania infrastruktury sportowej. Drewno, magazynując CO2, jest z natury materiałem ekologicznym. Do tworzenia swoich konstrukcji firma preferuje wykorzystanie europejskiego drewna pochodzącego z lasów zarządzanych w sposób zrównoważony.

Zdjęcie na pierwszej stronie artykułu dotyczy także Mont Sports Complex, budynku wybudowanego przez SMC2.

Lauralu

Pochodzi z firmy Ariège Lauralu jest specjalistą w zakresie konstrukcji budowlanych nowy lub używany, dostępny pod adresem sprzedaż i wynajem.

Za pokrycie utworów padelfirma Ariège oferuje szeroki wybór konfiguracji odpowiadających wszelkim kwestiom estetycznym i funkcjonalnym, gwarantując zadaszone przestrzenie w pełni funkcjonalne i wygodne przez cały rok. Proponowane budynki mogą zyskać m.in etykieta PQT® / PQP® (Plan jakości tenisa / Plan jakości) Padel), przyznany przez FFT (Francuska Federacja Tenisowa), w kategorii „ Sądy objęte – Budowle Tekstylne”.

Od projektu po instalację, ta francuska firma wspiera Cię przez cały czas trwania projektu.

Sebastien Carrasco

Przyszły naturopata i pasjonat padel, Seb jest dżentelmenem zdrowia/żywności Padel Magazine. Żongluje między olejkami pala, quinoa i olejkami eterycznymi. Od prawie dwóch lat z taką samą pasją zajmuje się nowiną o małej żółtej piłeczce.