Czuję się jak wehikuł czasu, gdy w zeszłym roku na początku sezonu zadawaliśmy sobie to samo pytanie: kogo zatrzymać Arturo Coello . , , , , , , , , , , ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, ,, , et Agustín Tapia ? Jednak ten sezon zaczął się dla nich inaczej, ponieważ nie wygrali pierwszego turnieju w tym roku, przegrywając w trzech setach na P1 w Riyadzie przeciwko juan lebron et Alejandro galan.

Tyle że ten pierwszy turniej wyglądał bardziej jak runda rozgrzewkowa dla dwóch graczy, którzy wszystko zmiażdżone na ich drodze na początku poprzedniego sezonu. Z pewnością w Riyadzie nie było pierwszego tytułu – choć finałowego – ale jeden był Major Kataru w Doha. Dzisiaj jedynymi, których widzieliśmy, którzy naprawdę rzucają wyzwanie Coello/Tapii, są Lebron i Galan. Tak, ale teraz, wszyscy to wiedzą, grają Juan LeBron i Alejandro Galan ich ostatni wspólny turniej, po „niespodziewanym” rozstaniu na początku sezonu.

Major Coello Tapia Katar

Średnio mniej niż godzina na torze

Zatem tak, w tym sezonie na torze jest kilka bardzo dobrych drużyn, ale żadna tak naprawdę nie jest w stanie sprostać wyzwaniu Agu' i Arturo. Nie jest to brak szacunku, ale prosty fakt: w Acapulco Arturo Coello i Agustín Tapia spędzili na torze niecałe trzy godziny, w trzech meczach. Ich najdłuższe spotkanie trwało 1 godzinę 04 twarz Iwana Ramireza (34) i Pablo Garcia (101).

Dziś w półfinale para hiszpańsko-argentyńska zmierzy się z Sanyo Gutiérrezem i Paquito Navarro, z którymi spotkała się już w ostatniej czwórce w Doha. Mecz, który zakończył się wynikiem 6/4 6/0… in 43 minut tylko. Podczas turnieju w Katarze żaden z ich meczów nie trwał dłużej niż godzinę...

Pytamy więc jeszcze raz: kogo aresztować Arturo Coello i Agustína Tapię?

Silni przeciwnicy?

Za kilka dni będziemy obecni prawdziwe muzyczne krzesła pomiędzy najlepszymi parami na świecie. Już kilka par ogłosiło separację, najnowszy to Fernando Belasteguin i Lucho Capra. Jedynymi, którzy nie powinni mieć wpływu na czołówki rankingów, będą Di Nenno/Stupaczuk i Coello/Tapia. Franco Stupaczuk i Martin Di Nenno nie dotarli jeszcze w tym sezonie do finału.

Więc w końcu z przodu nie zostało już zbyt wielu chętnych, aby rzucić wyzwanie górze Coello/Tapia. Nawet jeśli zespoły zapowiadane na kolejne turnieje sprzedają marzenia (Chingotto/Galan, Navarro/Lebron, Tello/Belasteguin), to nic nie mówi, że mogą dobrze spisać się od pierwszych turniejów. Dlatego, jedynymi prawdziwymi przeciwnikamiObecnie Arturo Coello i Agustin Tapia to Stupa i Di Nenno.

Kolejne turnieje pokażą nam zatem, czy Arturo Coello i Agustín Tapia rzeczywiście wystartowali ponownie na tych samych zasadach, co w zeszłym roku. Ale, z uwagi na najnowsze występy z tych dwóch graczy zastanawiamy się, kto mógłby przyjść i przeszkodzić im na szczycie…

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.