Jak zapewne wiecie, po krótkiej przerwie, Premier Padel dokona swego powrotu Belgique w następnym tygodniu. I jak zawsze podczas oficjalnych wydarzeń na torze FIP, wśród zarejestrowanych znajdujemy francuskich graczy.

Męska strona, tylko Thomas Leygue ma gwarancję wzięcia udziału w konkursie. Aixois wystartuje w kwalifikacjach, gdzie wraz z Hiszpanem Franem Ramirezem Navasem utworzy 23. parę.

Pozostali francuscy gracze, którzy potwierdzili swoją rejestrację, będą musieli liczyć na pakiety. Rzeczywiście, pary Guichard / Scatena i Seurin / Maigret znajdują się odpowiednio na 3. i 11. pozycji na liście oczekujących.

Kobieca strona, będziemy jak zawsze podążać za Alix Collombon, która wraz z Argentyną Julietą Bidahaorrią tworzy 14. parę turnieju i tym samym wystartuje w losowaniu głównym.

Podobnie jak w przypadku panów, na liście oczekujących znajduje się kilka Francuzek:

  • Carla Touly i Jessica Ginier-Barbier na ósmej pozycji
  • Elodie Invernon i Holender Van Der Hoek na jedenastej pozycji
  • Fiona Ligi i Charlotte Soubrié na osiemnastej pozycji
  • I wreszcie Mélanie Ros i Belgijka Marie Maligo na dwudziestej pozycji

Zrozumieliście, jeśli sytuacja się nie zmieni, tylko dwóch Francuzów powinno postawić stopę na zboczach Lotto Bruksela P2…

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !