Jeśli jesteś stałym czytelnikiem Padel Magazine, na pewno znasz tę serię W sercu padel, w którym występuje Paul Daulan i śledzi jego ewolucję w akademii Padel Stuff z Bilbao. Pod przywództwem Andoniego Bardasco Palois był w stanie dogłębnie pracować i skorygować większość swoich wad jako gracz amator.

Dobra wiadomość jest taka, że ​​po pierwszym sezonie At the Heart of the padel gotowe, będzie druga! I ty możesz zostać bohaterem! Rzeczywiście, Padel Stuff otwiera miejsce dla stażysty, który chciałby odbyć staż w Hiszpanii i zostać nowym głównym aktorem serialu. Jeden warunek: być trenerem padel lub chcesz nim zostać.

Masz wyjątkową okazję trenowania pod okiem byłego zawodowego zawodnika w Bilbao, ale uważaj, konkurencja może być zacięta, ponieważ akademia wybierze profil, który wydaje się najlepszy. Nie czekaj zatem i wyślij szczegółowe projekty (powód, dla którego chcesz wziąć udział, poziom, wiek, dostępność, ambicje itp.) na adres e-mail:

info@padel-rzeczy.com

Powodzenia wszystkim!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !