Rafa Nadal Adacemy by Movistar była sceną dzień prezentacji Tau Cerámica Mallorca Challenger, które odbędą się w tych doskonałych infrastrukturach od 21 do 29 maja.

Gracze na Majorce

W programie na ten dzień Pro Am, w którym niektórzy z najlepszych graczy w World Padel Tour, a także byli piłkarze, osobistości takie jak Maribel Nadal, Francisco Sanz, prezes Federacji padel Balearów.

Javi Garrido, Rafa Méndez, Coki Nieto, Patri Martínez, Carolina Navarro, Mapi i Majo Sánchez Alayeto, Mari Carmen Villalba, Bea González, Sofi Saiz, Aranza Osoro i Lucía Sainz mogli zwiedzać wspaniałe obiekty kompleksu oraz zwiedzać z przewodnikiem Muzeum Sportu, gdzie spoczywają wszystkie tytuły Rafy Nadala, a także inne pamiątki po sportowcach różnych dyscyplin.

Nadal, obie stopy w padel

Rafa Nadal sam był odpowiedzialny za zainaugurowanie u siebie pierwszego turnieju World Padel Tour zorganizowanej w Akademii Rafy Nadala przez Movistar.

Najbardziej utytułowany tenisista Wielkiego Szlema chciał osobiście powitać World Padel Touroraz kilku graczy, którzy wezmą udział w turnieju w przyszłym miesiącu.

„Lsporty rakietowe muszą współpracować z braterskim związkiem”– wyjaśnił Carlos Moya, były zawodnik i obecny trener Rafy Nadala.

"Akademia Rafa Nadal by Movistar i World Padel Tour wzmocnić swoje zaangażowanie w padel lokalnych, krajowych i międzynarodowych oraz nadal wspierać rozwój przyszłych gwiazd”., opublikowała World Padel Tour.

Z jego nazwisk możemy odgadnąć jego hiszpańskie i włoskie pochodzenie. Lorenzo jest wielojęzycznym pasjonatem sportu: dziennikarstwo z powołania i wydarzenia z uwielbienia to jego dwie nogi. Jest międzynarodowym dżentelmenem Padel Magazine. Często można to zobaczyć na różnych międzynarodowych zawodach, ale także na najważniejszych francuskich imprezach. @oczkopadel na Instagramie, aby zobaczyć jego najlepsze zdjęcia padel !