Wciąż pragnąc powrotu do ATP Tour, Rafael Nadal ogłosił na Twitterze, że jest teraz udziałowcem Playtomic, aplikacji do rezerwacji tenisa i tenisa. padel jest już obecny w około pięćdziesięciu krajach na całym świecie.

Według spółki 37-letni tenisista został członkiem platformy i uznał za stosowne zainwestować w spółkę. „Globalna prognoza Rafy Nadala przyczyni się do ekspansji Playtomic na inne rynki„. Playtomic wspomina również, że inwestycja finansowa Hiszpana wzmacnia jego cele: promocję tenisa i padel na całym świecie, łącząc graczy.

Ze swojej strony Bulla Manacor wypowiadała się na temat tego wyboru, wyjaśniając, że „byłbardzo zadowolony z możliwości, jaką oferuje mi Playtomic, ponieważ udaje jej się zgromadzić zainteresowaną społeczność padel i tenisa oraz udostępnienie tych sportów wszystkim ludziom, niezależnie od ich kondycji fizycznej i poziomu zaawansowania. Wierzę, że udostępnianie sportu każdemu zawsze ma pozytywny wpływ na społeczeństwo".

Marcin Szmuda

Zawodowy tenisista, Martin odkrył padel w 2015 roku w Alzacji i wystąpił w kilku turniejach w Paryżu. Dziś dziennikarz, zajmuje się wiadomościami padel kontynuując swój wzrost w świecie małej żółtej kulki!