Bez względu na wynik finału, Forest Hill Marne-la-Coquette była pewna wygrania regionalnego 1. Île-de-France. Po co ? Ponieważ w końcu zespół 1 Forest Hill spotkał się z zespół 2 Leśne Wzgórze. Obie drużyny, rozstawione odpowiednio z 1. i 2. miejscem w rozgrywkach regionalnych, spotkały się w decydującym spotkaniu o tytuł.

Wreszcie tak Forest Hill 1, który wygrał to ostatnie spotkanie i dzięki temu może po raz kolejny wznieść to trofeum. Przypominamy, że klub jest dwukrotnym posiadaczem tytułu mistrzowskiego w kategorii pań. Jest to zatem A trzecie zwycięstwo z rzędu dla Forest Hill w Regionie 1 dla pań.

Leśne Wzgórze 1 Regionalne 1

Le Tennis Club des Loges (TCL) zamyka podium bardzo dobrym trzecim miejscem. Zwyciężyła drużyna kobiet Padel Horyzont (TS3) podczas małego finału. Dobry wynik dla TCL, które w tym spotkaniu nie było faworytem.

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.