Wojna w Izraelu i niestabilność geopolityczna w regionie logicznie spowodowały odwołanie kolejnego turnieju Premier Padel w Egipcie. Organizatorzy potwierdzili przełożenie wydarzenia w komunikacie prasowym.

Jednak według naszych źródeł możliwe jest, że przełożenie to przerodzi się w odwołanie, w zależności od rozwoju wojny i „ograniczonych” opcji oferowanych organizatorom.

„Po ostatnich wydarzeniach w regionie z przykrością ogłaszamy przełożenie turnieju w Newgza Premier Padel P1, które miało odbyć się w Nueva Guiza w Egipcie, od 30 października do 4 listopada 2023 r.

Serdecznie przepraszamy za wszelkie niedogodności, jakie może to spowodować i zapewniamy, że każdemu, kto kupił bilety, przysługuje pełny zwrot pieniędzy.”

Później odwołanie studiów magisterskich w Argentynie (World Padel Tour), jest to zatem drugie odwołanie, które pozwoli graczom odetchnąć po roku bardzo bogatym w wydarzenia.

Franck Binisti

Franck Binisti odkrywa padel w Club des Pyramides w 2009 roku w regionie paryskim. Od padel jest częścią jego życia. Często widuje się go koncertującego we Francji, podczas którego opowiada najważniejsze wydarzenia padel français.