La Puchar Rezerw jest zdecydowanie konkurs jak żaden inny w świecie padel. Przez trzy dni mogliśmy w nim uczestniczyć niesamowite mecze pomiędzy najlepszymi graczami na świecie. Co więcej, turniej ten pomógł zebrać fundusze dla kilku stowarzyszeń.

Łączna kwota zebrana podczas konkursu wynosi ponad 1.5 miliona dolarów.

Po pierwsze, Derek Jeter, kapitan drużyny rezerwowej i Wayne'a BoichaDyrektor generalny i prezes Boich Investment Group, obiecał ponad milion dolarów do różnych lokalnych fundacji charytatywnych.

Następnie kilka gwiazd wzięło udział w meczach charytatywnych. Znaleźliśmy w szczególności Tata Yankee, Duncan Robinson, gracz Miami Heat, Udonis Haslem, Legenda o Miami Heat et Claire Holt, australijska aktorka znana z roli w Pamiętniki wampirów. Nastąpiły po sobie cztery spotkania, w których uczestniczyli profesjonalni gracze z m.in padelJak na przykład Javiego Garrido czy Alejandro Galana. Każda zwycięska para meczu przekazała darowiznę na rzecz organizacji charytatywnej, maksymalnie do kwoty 50.000$.

W sumie, cztery inne organizacje charytatywne mogliśmy skorzystać z tych darowizn!

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.