rezerwować Padel, klub w Miami, w którym Juan Martin Diaz zdecydował się zaangażować po zakończeniu kariery planuje za kilka dni zawody z jednymi z najlepszych graczy na świecie.

Impreza o nazwie Reserve Cup i sponsorowana przez Richarda Mille, która zgromadzi elitę padel World na Florydzie od 8 do 10 lutego. Oczekiwani są najlepsi gracze na świecie: Juan Lebron, Ale Galan, Arturo Coello, Agustin Tapia, Martin Di Nenno, Franco Stupaczuk, Fede Chingotto, Miguel Yanguas, Coki Nieto, Alex Ruiz, Maxi Sanchez... Bardzo, bardzo ciężko!

Aby pozyskać te światowe gwiazdy, ogłoszono rekordową nagrodę pieniężną. Kwota nie została jeszcze ujawniona, ale według organizacji będzie to największa nagroda, jaką kiedykolwiek zaoferowano na turnieju. padel !

A jeśli wierzyć filmom prezentacyjnym, niektóre osobistości amerykańskiego sportu, które są fanami tej aktywności, takie jak Dwayne Wade, Jimmy Butler czy Derek Jeter, powinny wybrać się na wycieczkę, aby docenić program i zorganizować małą wystawę?

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !