Wszystkie wyniki dwóch par francuskich wpisane do FIP Powstanie Monako i FIP Rise Szwecja III upadł… z lekkim rozczarowaniem.

Chociaż zawsze jest rozczarowanie, gdy przegrywasz w półfinale, Adrien Maigret et Julian Seurin może być zadowolony ich podróż podczas FIP Rise Szwecja III, gdzie udało im się dotrzeć do półfinału.

Niestety w dzisiejszym meczu nie udało im się pokonać obu braci Melendezów. Pierwszy set utrzymał się do końca i ostatecznie przegrał 7/5 w wykonaniu francuskich graczy, w tym spotkaniu. Druga była bardziej skomplikowana dla Adriena i Juliena, którzy przegrali 6/2.

Koniec szwedzkiej przygody dla Adrien Maigret et Julian Seurin.

Maigret Seurin Bracia Melendez

Jeśli chodzi o Monako, sytuacja nadal toczy się równie dobrze Bastien Blanqué et Dylana Guicharda który zwyciężył w swoim ćwierćfinale z Jose Romanem Martinezem Sanchisem (121) i Borją Yribarrenem Abecią (215).

Na razie oba francuskie nie przegrali ani jednego seta. Jest zatem całkiem logiczne, że trafią do półfinału pierwszej edycji FIP Rise Monaco.

Teraz czekają na swoich przeciwników. Dylan i Bastien spotkają się ze zwycięzcami spotkania Geens/Cassetta – Peeters/Azzola. Zagrają w drugiej turze dnia, około 11:XNUMX

Gwenaelle Souyri

To właśnie jego brat pewnego dnia powiedział mu, aby towarzyszył mu na torze. padelod tego czasu Gwenaëlle nigdy nie opuściła sądu. Z wyjątkiem sytuacji, gdy chodzi o oglądanie transmisji Padel MagazineZ World Padel Tour… Lub Premier Padel…lub Mistrzostwa Francji. Krótko mówiąc, jest fanką tego sportu.