Mówiliśmy już o tymw najbliższy weekend na Reunion odbędzie się duży turniej Padel Club z rekordową kwotą nagród pieniężnych na krajowym turnieju we Francji: 6000 € i 2500 € dla zwycięskiej pary! Ale to nie wszystko, aby impreza była idealna, zapewniony zostanie DJ, obsługa cateringowa i oczywiście show na stokach!

Rzeczywiście, bardzo dobrzy gracze z Francji odbyli tę podróż. Znajdujemy obecnych lub byłych członków francuskiej Top 30: Quentina Ayuso, Morgana Mannarino, Baptiste Moura, Jérémy Garcia, Matthieu Armagnac, Lilian Fouré, Simon Boissé…

Nie zapomniano o dziewczynach, ponieważ będą one uprawnione do zasiłku P500.

Wśród panów, którzy wyjadą z tytułem i bardzo miłą nagrodą Zjazdu Padel Klub? Mannarino i Ayuso, zwyciężył w zeszłym tygodniu na wyspie, czy będą w stanie zrobić to dwukrotnie? Odpowiedź w ten weekend!

Tymczasem wszystkie najważniejsze informacje oraz tabele dotyczące obu konkursów (mężczyzn i kobiet) znajdziesz w poniższej publikacji na Facebooku:

Dla tych, którzy chcą zdalnie śledzić zawody, zapraszamy jak zwykle na Padel Magiczny telewizor. Mecze począwszy od ćwierćfinału będą transmitowane pod poniższymi linkami:

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !