Sanyo Gutiérreza i Paquito Navarro zemścili się na Javim Rico i Juanlu Esbri au Premier Padel Major Kataru. Argentyńczyk, który w najbliższy czwartek zagra w półfinale, z ulgą po zwycięstwie w trudnym meczu, był po meczu w żartobliwym nastroju.

Mieszkaniec San Luis zamieścił na swoim Instagramie post, w którym umieścił wiadomość skierowaną specjalnie do Javiego Rico: „Nienawidzę cię z całej duszy”. Wiadomość, która jest oczywiście zarówno humorystyczna, jak i pełna uczuć, biorąc pod uwagę towarzyszące jej buźki.

Trzeba przyznać, że leworęczny Rico jest niezłym klientem na prawej przekątnej. Sanyo zapłacił już za to cenę w grudniu ubiegłego roku w Mediolanie, kiedy przegrał ze swoim kuzynem Agustinem z Javim i Rafą Mendezem, oczywiście przed porażką w Riyadzie.

Bardzo inteligentny i bardzo techniczny zawodnik, Javi Rico zawsze sprawia swoim przeciwnikom wiele problemów. Pamiętamy też, co oświadczył Arturo Coello w wywiadzie dla Instinct Padel że to właśnie on sprawił mu po przekątnej najwięcej problemów. To nie Sanyo powie coś przeciwnego!

Xan jest fanem padel. Ale także rugby! A jego posty są równie mocne. Trener fizyczny kilku osób padelwyszukuje nietypowe posty lub zajmuje się aktualnymi tematami. Zawiera również wskazówki, jak rozwijać swoją sylwetkę padel. Najwyraźniej narzuca swój ofensywny styl jak na boisku padel !